დირექტორობის მსურველთა საყურადღებოდ
დირექტორობის მსურველთა ტესტირების აპელაციის შედეგების გათვალისწინებით, გთავაზობთ საჯარო სკოლის დირექტორობის მსურველთა გასაუბრების განახლებულ განრიგს.
ახალი განრიგის თანახმად, დირექტორობის მსურველთა გასაუბრება 28 აპრილის ჩათვლით გაგრძელდება.
გასაუბრების განრიგის ნახვა შესაძლებელია აქ.
გასაუბრების თარიღი დირექტორობის მსურველმა უნდა გადაამოწმოს საჯარო სკოლის დირექტორობის სერტიფიცირების ეტაპზე რეგისტრაციის დროს მინიჭებული უნიკალური კოდის გამოყენებით.
იმ შემთხვევაში, თუ დირექტორობის მსურველს არ ახსოვს უნიკალური კოდი, მას შეუძლია დარეკოს საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს ცხელ ხაზზე – 2 200 220 ან თავად გადაამოწმოს კოდი ვებგვერდზე: directors.mes.gov.ge
აღსანიშნავია, რომ გასაუბრების განრიგის შესახებ საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტრო უზრუნველყოფს დირექტორობის მსურველთა ინფორმირებას ინდივიდუალურად როგორც მოკლე ტექსტური შეტყობინების, ასევე, ელექტრონული ფოსტის მეშვეობით.

For the attention of the individuals applying for the principal role
The date of the interview should be verified by the applicant at the public-school principal certification stage using the unique code assigned during registration.
In case the individual does not remember the unique code, please call the Ministry of Education and Science of Georgia hotline - 2 200 220 or follow the steps on the following website: directors.mes.gov.ge
Please be reminded, that the Ministry of Education and Science of Georgia provides information about the interview schedule individually, both by short text message and by e-mail.