განსაკუთრებული პირობები სერტიფიცირებულ პედაგოგებს ”ლიბერთი ბანკისგან”
საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების მინისტრი დიმიტრი   შაშკინი და ლიბერთი ბანკის გენერალური  დირექტორი და სამეთვალყურეო საბჭოს აღმასრულებელი თავმჯდომარე ლადო გურგენიძე  “ლიბერთი ბანკის” სათაო ოფისში სერთიფიცირებულ  მასწავლებლებს შეხვდნენ და ერთობლივი  ბრიფინგი გამართეს.
სერტიფიცირებული პედაგოგების წამახალისებელი პროგრამის ფარგლებში, ”ლიბერთი ბანკმა” ყველა პედაგოგს, რომლებმაც 2010 წლის ივლისში წარმატებით გაიარეს სასერტიფიკაციო გამოცდები  შეღავათიანი პირობები შესთავაზა.
ათასზე მეტი სერტიფიცირებული პედაგოგი უფასოდ მიიღებს:
• საკრედიტო ბარათს Magic Card 500-ლარიანი ლიმიტით და ყველაზე დაბალი საპროცენტო განაკვეთით;
• დამატებით 1%-იან სარგებელს ლარში დენომინირებულ ანაბარზე;
• მულტისავალუტო ლიბერთი ანგარიშის საბასიზო პაკეტს უფასოდ, რომლითაც 18 ლარის დაზოგვას შეძლებს;
• ხოლო იმ სერტიფიცირებულ პედაგოგებს, ვისაც ერიცხებათ (ან მომავალში ჩაერიცხებათ) ხელფასი ”ლიბერთი ბანკში” შეეძლებათ დანამატით ისარგებლონ სახელფასო ოვერდრაფტით შეღავათიანი 18%-იანი წლიური საპროცენტო განაკვეთით.
განსაკუთრებული შეღავათებით ისარგებლებენ პედაგოგები, რომელთაც ხელფასი ”ლიბერთი ბანკში” ჩაერიცხებათ. დღეისათვის ”ლიბერთი ბანკის” სახელფასო პროგრამაში ჩართულია 55 000-ზე მეტი პედაგოგი და მათი რიცხვი მუდმივად იზრდება.

Liberty Bank Offered Special Conditions to the Certified Teachers
Minister of Education and Science of Georgia, Dimitri Shashkini and General Director and Executive Chairman of the Supervisory Board of Liberty Bank, Lado Gurgenidze met with certified teachers in the head office of Liberty Bank and held a briefing.
In the scope of the certified teachers’ encouragement program, Liberty Bank offered special conditions to all teachers who successfully passed the certification exams in July, 2010.
More than 1,000 certified teachers will be provided free of charge with the following service:
• the credit card Magic Card with the limit, that equals to 500GEL and the lowest interest rate;
• Additional 1% profit in GEL on the denominated account;
• Basic pocket of multicurrency account of Liberty Bank, that will enable to economize  18 GEL;
• Certified teachers who receive (or will receive) their salary through the account of Liberty Bank will be able to use overdraft with the privilege – 18%annual interest rate.
Teachers, whose salaries will be transferred on the account of Liberty Bank, will be provided with the special privileges. Nowadays, more than 55,000 teachers are involved in the salary program of the Liberty Bank and their number permanently increases.