onlinenews.ge-მ ყველაზე ინფორმაციული ვებ-გვერდები გამოავლინა
საინფორმაციო პორტალმა onlinenews.ge-მ ერთი თვის განმავლობაში ინტერნეტ მომხამრებლებს შორის გამოკითხვა ჩაატარა.
კითხვაზე თუ „რომელი სამინისტროს ვებ-გვერდია ყველაზე ინფორმაციული?“ - 10500-მა უნიკალურმა მომხმარებელმა უპასუხა და გამოკითხვის შედეგად შემდეგი გამარჯვებულები გამოვლინდნენ.
შედეგების თანახმად, საქართველოში სამინისტროებს შორის ყველაზე ინფორმაციული ვებ-გვერდი შინაგან საქმეთა სამინისტროს აქვს. www.police.ge-მ ყველაზე მეტი - 24% მიიღო.
მეორე ადგილზე 23%-ით განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს ვებ-გვერდი (www.mes.gov.ge) გავიდა, ხოლო მესამე ადგილზე, 22%-ით იუსტიციის სამინისტროს ვებ-გვერდია (www.justice.gov.ge).
საპრიზო ადგილზე გასული სამინისტროების წარმომადგენლებს onlinenews.ge-სგან სპეციალურად ამ დღისთვის შექმნილი სიმბოლოები გადაეცათ. ღონისძებას შინაგან საქმეთა სამინისტროს ანალიტიკური დეპარტამენტის ხელმძღვანელი შოთა უტიაშვილი, განათლებისა და მეცნიერების მინისტრის მოადგილე გიორგი ჩახნაშვილი და იუსტიციის სმაინისტროს ადმინისტრაციის უფროსი  ანდრო გიგაური დაესწრნენ.
დაჯილდოების ცერემონია სასტუმრო „ქორთიარდ მარიოტში”  გაიმართა.
Onlinenews.ge  ყოველთვიურად შესთავაზებს თავის მომხმარებელს საინტერესო და აქტუალურ თემებზე გამოკითხვებს.  შემდეგი გამოკითხვა, რომელიც  16 მარტს დაიწყება მობილური ოპერატორების ახალ სერვისს პორტირებას შეეხება.

News Portal OnlineNews.ge conducted a month long internet survey among its users. Up to 10500 unique participants answered the following question: “Which Ministry has the most informative web site “?
The results of the poll revealed the winners. According to the poll, the Ministry of Internal Affairs of Georgia has the most informative web site (www.police.ge), with 24 % of the votes.
The web site of Ministry of Education and Science of Georgia (www.mes.gov.ge) won the second place with 23% of the votes; the web site of Ministry of Justice of Georgia (www.justice.gov.ge) received the third place- with 22%of the votes.
Representatives of these ministries were awarded with the symbols specially created for this event by Onlinenews.ge.
Head of Analytical Department of Ministry of Internal Affairs of Georgia  Shota Utiashvili, Deputy Minister of Education and Science of Georgia Giorgi Chakhnashvili and Head of Administration of Ministry of Justice of Georgia Andro Gigauri attended the event held at Courtyard Marriott.
Onlinenews.ge will regularly offer its users the surveys on current events. The next poll will begin on March 16 and will question its users about mobile operators’ portability.