პროექტი სამინისტროს მხარდაჭერით ხორციელდება და იგი პედაგოგებს და განათლების სფეროში მომუშავე სხვა პირებს საშუალებაა აძლევს „ელიტ ელეტქრონიქსის“ ქსელში თიბისი ბანკის სპეციალური შეთავაზებით ისარგებლონ. გარდა ამისა „ელიტ ელექტრონიქსი“ აქციის წევრებს შესთავაზებს დამატებით სარგებელს ფასდაკლებების სახით. ფასდათმობა ნებისმიერი ტექნიკის შეძენისას განხორციელდება.
აქციის ფარგლებში საჯარო სკოლისა და სისტემის თანამშრომლები ისარგებლებენ მნიშვნელოვანი შეღავათებით სწრაფ განვადებაზე. სესხის გაცემა მოხდება გამარტივებული პირობებით. კერძოდ, სესხი დაუმტკიცდება ყველას, ვისაც, „კრედიტინფოს“ საინფომაციო ბაზაში უარყოფითი საკრედიტო ისტორია არ აღენიშნება, ან მიმდინარე ვადაგადაცილება არ გააჩნია.
გარდა ამისა აქციის მონაწილეებს შესაძლებლობა ეძლევათ მონაწილეობა მიიღონ თიბისი ბანკის საზაფხულო გათამაშებაში და მოიგონა სხვადასხვა პრიზი. აღნიშნული აქცია საშუალებას მისცემს პედაგოგებს, ხელმისაწვდომი და შეღავათიანი პირობებით შეიძინონ ახალი ტექნიკა და გაიუმჯობესონ საყოფაცხოვრებო პირობები.

New Offer for the Teachers of Public Schools
Deputy Minister of Education and Science of Georgia Giorgi Chakhnashvili attended the presentation organized jointly by TBC Bank and “Elit Electronics” on fast installment for teachers on technical products. The presentation was held by Deputy General Director of TBC Bank Nino Masurashvili and Head of Sales Manager of “Elit Electronics” Ia Nadirashvili.
The project will be implemented with the support of the Ministry of Education and Science of Georgia. The project envisages the special offers for teachers and other employees of the education system on products of Elit Electronics.
In the scope of this action the teachers will be able to get fast installment from TBC Bank. Any participant of the action who doesn’t have negative loan history will be able to get installment.
The participants of the project will also be able to take part in TBC Bank’s summer lotteries and win different prizes.