25 დეკემბერს კათოლიკური სამყარო ქრისტეშობას აღნიშნავს
საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების მინისტრი  დიმიტრი შაშკინი და  საქართველოში ვატიკანის საელჩოს საქმეთა დროებითი რწმუნებული  მამა ფილიპო ჩამპანელი 25 დეკემბერს აფრიამაშვილების ქართულ კათოლიკურ ოჯახს   ეწვივნენ,  ქრისტეშობის ბრწყინვალე დღესასწაული მიულოცეს და საჩუქრები გადასცეს. დიმიტრი შაშკინმა ოჯახის ორ წევრს, თბილისის 178-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეებს ლევან და ბექა აფრიამაშვილებს დიდი ხნის ნატვრა აუსრულა და ისინი  პორტატული კომპიუტერებით დაასაჩუქრა.
ლევანი და ბექა მე-6 და მე-7 კლასის მოსწავლეები არიან,  ბექა კარგად სწავლობს და სამინისტროს მიერ ინიცირებულ კონკურსებშიც არის ჩართული, იგი ერთ-ერთი მათგანის ”მე მიყვარს ჩემი პოლიცია” გამარჯვებულია. იგი კარგად ხატავს და ხშირად გამოფენებშიც მონაწილეობს.
ლევან აფრიამაშვილი სპორტითაა გატაცებული, იგი თანატოლებს შორის თავისუფალ ჭიდაობაში არაერთი ჩემპიონატის პრიზიორია, უყვარს კითხვა, სურს გახდეს ცნობილი და წარმატებული სპორტსმენი.

Catholics celebrate Christmas on 25th of December
The Minister of Education and Science of Georgia, Dimitri Shashkini and Chargés d’affaires of the Embassy of Apostolic Nunciature (Vatican Embassy), Philipo Champanelli visited the catholic family of Apriamashvili, wished them Merry Christmas and presented the family with the gifts. The students of Tbilisi Public School#178 Levan and Beka Apriamashvili received portable computers from the Minister.
Beka is in the 6th grade, he is actively involved in the contests organized by the Ministry, he is also the winner of the competition “ I love my police”, Beka also takes part in drawing exhibitions.
Levan is in the 7th grade, he often engages himself in the sports activities, and he has won prizes in wrestling championship. He also loves reading and plans to become a sportsman.