იცვლება სკოლის მანდატურის უნიფორმა
საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების მინისტრმა გიორგი მარგველაშვილმა საჯარო სკოლების მოსწავლეებს მიმართა ჩაერთონ სამინისტროს სკოლის მანდატურის სამსახურის მიერ ორგანიზებულ წამახალისებელ კონკურსში და დახატონ სკოლის მანდატურის ახალი, მათთვის სასურველი უნიფორმის ესკიზები.
კონკურსი 12 ნოემბერს გამოცხადდება და 26 ნოემბრამდე გასტანს. კონკურსში მონაწილეობა საქართველოს მასშტაბით ყველა საჯარო სკოლის მოსწავლეს შეეძლება. ესკიზების წარმოდგენა მოსწავლეებს საკუთარ სკოლებში ან მანდატურის სამსახურის ცენტრალურ ოფისში შეუძლიათ მისამართზე ალექსიძის ქ. #1.

The Uniform of School Resource Officers Changes
Minister of Education and Science of Georgia  Giorgi Margvelashvili called pupils of public schools of Georgia to be involved in the competition organized by Office of Resource Officers. Pupils have to paint  favorable previews of a new uniform.
The competition will be announced on 12 of November and will be finished on 26 of November. Every pupil of Georgian public schools will have an opportunity to participate in the competition. Previews should be presented in their own schools or in the central Office of Resource Officers on the following address: Aleksidze str. #1