სტაჟიორთა კონკურსის მესამე ეტაპი
საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინიტროს მიერ გამოცხადებული სტაჟიორთა კონკურსის მეორე ეტაპი დასრულდა. კომისიის მიერ გამსვლელ ქულად განისაზღვრა 65 ქულა. ბმულ ფაილში შეგიძლიათ იხილოთ იმ აპლიკანტების ჩამონათვალი, ვინც გადალახა მინიმალური კომპეტენციის ზღვარი და მოიპოვა გასაუბრებაზე გასვლის უფლება. ამავე ფაილშია მითითებული თარიღი, თუ როდის უნდა გამოცხადდნენ გასაუბრებაზე ზემოაღნიშნული აპლიკანტები.
გასაუბრება საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროში (მისამართი: დ. უზნაძის #52) გაიმართება.

Third phase of Internship Competition
The second phase of the internship competition announced by The Ministry of Education and Science of Georgia has ended. The Commission determined minimum 65 points necessary for the applicants to move on to the next stage. Please see the attached file (in Georgian) in which you can find the list of applicants who are eligible for the next step of the internship competition - interview. The file also contains dates and time for the interview.
The interviews with the applicants shall take place at the Ministry of Education and Science of Georgia (address: 52, D. Uznadze str.)