შეხვედრა ბათუმელ პედაგოგებთან
საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების მინისტრი გიორგი მარგველაშვილი დღეს ბათუმის საჯარო სკოლების მასწავლებლებს შეხვდა და ის სიახლეები გააცნო, რომელიც ბოლო პერიოდში ზოგადი განათლების მიმართულებით განხორციელდა. ამავე დღეს მინისტრმა სამინისტროს ჯილდო - სამკერდე ნიშანი „ამაგდარი“ ბათუმის №2 საჯარო სკოლის დაწყებითი კლასების მასწავლებელს   ნარგიზა ბერიძეს  გადასცა.
ნარგიზ ბერიძემ პედაგოგიური მოღვაწეობა ქედის რაიონში დაიწყო, ბათუმის №2 საჯარო სკოლაში 1996 წლიდან მუშაობს, ახალგაზრდა თაობების აღზრდაში შეტანილი წვლილისთვის არაერთი ჯილდო და ქების სიგელი აქვს მიღებული, მუდმივად იმაღლებს კვალიფიკაციას, არის შემოქმედებითი და სიახლეების მიმდევარი, მონაწილეობს სასწავლო კონფერენციეფსა და სემინარებში.

Meeting with teachers from Batumi
Today Minister of Education and Science of Georgia Giorgi Margvelashvili had a meeting with teachers of Batumi public schools. Minister introduced the novelties that have been implemented in the field of General Education recently. Giorgi Margvelashvili awarded Nargiza Beridze, teacher of Batumi Public School №2 with pectoral award “Amagdari”.
Nargiza Beridze started her teaching career in Keda district; she has been working at Batumi Public School №2 since 1996. Nargiza Beridze has received a number of awards and Certificates of Appreciation for her merits. She is a creative teacher actively participating in conferences and seminars in order to raise her qualification.