საგანმანათლებლო რესურსცენტრის ხელმძღვანელების შესარჩევი კონკურსის ტესტირების შედეგები
საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს ტერიტორიული ორგანოს - საგანმანათლებლო რესურსცენტრის უფროსის თანამდებობის დაკავების მიზნით გამოცხადებულ კონკურსში მონაწილე აპლიკანტთა ტესტირების შედეგები ცნობილია. კომისიამ გამსვლელ ქულად 60 ქულა განსაზღვრა. ბმულში იხილეთ იმ აპლიკანტთა სია, ვინც წარმატებით გაიარა ტესტირება.
ტესტირების შედეგების გასაჩივრებისთვის ორი სამუშაო დღე განისაზღვრა. კერძოდ, მიმდინარე წლის 12 და 15 ივლისი. გასაჩივრების შემთხვევაში, აპლიკანტებმა საპრეტენზიო განაცხადი უნდა წარმოადგინონ საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროში (მისამართი: დ. უზნაძის #52), საპრეტენზიო კომისიის თავმჯდომარის, დავით ზურაბიშვილის სახელზე.
კონკურსის ბოლო ეტაპის, გასაუბრების შესახებ ინფორმაცია (კონკრეტული გვარებისა და ვადების მითითებით) სამინისტროს ვებ გვერდზე განთავსდება.

Results of the contest for the position of Head of Educational Resource Center
Results of the contest for the position of Head of Resource Center announced by the Ministry of Education and Science of Georgia are known. Minimum competency level defined by the Committee is 60 points. Results
Applicants are allowed to appeal the results within two business days, July 12 and 15, 2013. In case of appeal, applicants are required to submit statement of appeal to the Ministry (address: 52, D. Uznadze str).
Information (last names and dates) on the final stage of the Contest- interview will be posted on the official web-site of the Ministry.