ყველაზე წარმატებული სკოლის მოსწავლეები და მასწავლებლები დაჯილდოვდნენ
საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების მინისტრის მოადგილე ლია გიგაური რუსთავის მე-4 საჯარო სკოლას ესტუმრა და მოსწავლეებსა და მასწავლებლებს დამამთავრებელ გამოცდებზე მიღწეული წარმატებები მიულოცა.
საატესტატო გამოცდებზე საქართველოს მასშტაბით საუკეთესო შედეგები რუსთავის მე-4 საჯარო სკოლამ აჩვენა. მოსწავლეთა 70%-მა მიიღო 9 ქულა და ზევით, გარდა ამისა ეს სკოლა ერთადერთია, სადაც ორმა კურსდამთავრებულმა მიიღო უმაღლესი (10 ქულიანი) შეფასება ყველა საგანში.
საზეიმო ღონისძიებაზე 22 წარმატებული მოსწავლე და მათი 18 მასწავლებელი სპეციალური სიგელებითა და ფასიანი საჩუქრებით დაჯილდოვდნენ.

The most successful high school students and teachers were awarded
Deputy Minister of Education and Science – Ms. Lia Gigauri visited Rustavi public school N4, and congratulaed the students and the teachers with the achieved results of the final examinations.
The best results for the entrance examinations across the country was shown in Rustavi public school N4, where 70% of students received 9 points, where as two graduates received the highest (10 point) grades in all subjects.
22 successfull students and 18 teachers were awarded with the special certificates and prizes.
Towards the end there was a speech by: Lia Gigauri - Deputy Minister of Education and Science of Georgia – Ms. Lia Gigauri, and a student of Rustavi public school N4 – Mariam Jeladze.