პეკინის ტექნოლოგიური უნივერისტეტის სტიპენდიები
პეკინის ტექნოლოგიების ინსტიტუტი გამოყოფს 3 სტიპენდიას სამაგისტრო და სადოქტორო პროგრამაზე 2017-2018 სასწავლო წლისთვის.
სტიპენდიები გამოყოფილია სამაგისტრო და სადოქტორო პროგრამების შემდეგ მიმართულებებზე: ქიმია, ქიმიური ინჟინერია და ტექნოლოგიები, კომპიუტერული მეცნიერებები და ტექნოლოგიები, ელქტრონული მეცნიერებები და ტექნოლოგიები და სხვა. შერჩევისას უპირატესობა მიენიჭება იმ კანდიდატებს, რომლებიც სწავლების ენად აირჩევენ ინგლისურს.
სადოქტორო პროგრამის შესახებ დეტალური ინფორმაცია განთავსებულია შემდეგ ვებგვერდზე: http://isc.bit.edu.cn/;  http://isc.bit.edu.cn/show.aspx?id=625&cid=40
პეკინის ტექნოლოგიების ინსტიტუტის მიერ გამოყოფილ სტიპენდიებზე განაცხადების მიღება იწარმოებს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროში 1 მარტამდე.

Scholarships of the Beijing University of Technology
The Beijing University of Technology provides 3 scholarships for the Master and Doctoral degree programs for the 2017-2018 academic years.
Scholarships are provided for the following areas of Master and Doctoral degree programs: chemistry, chemical engineering and technologies, computer science and technology, electronic science, technologies, etc. During selection, the candidates, choosing English as the language of study, will be preferred.
Detailed information about the PhD program is available on the following web-site:
http://isc.bit.edu.cn/;  http://isc.bit.edu.cn/show.aspx?id=625&cid=40
Applications for scholarships announced by the Beijing University of Technology will be accepted at the Ministry of Education and Science of Georgia until March 1.