მიმდინარე წლის 29 სექტემბერს სსიპ − განათლების მართვის საინფორმაციო სისტემა გრიფირებაში მონაწილეობით დაინტერესებული პირებისთვის ატარებს ტრენინგს გრიფირების ადმინისტრირების ელექტრონული სისტემის გამოყენების საკითხებზე.
შეხვედრა შედგება შემდეგ მისამართზე: ქ. თბილისი, ფანჯიკიძის (ყოფილი ბუდაპეშტის) N1ა, I სართული (შესასვლელი პეკინის გამზირიდან, პოლიციის შენობის გვერდით https://emis.ge/contact/).
გრიფირებაში მონაწილეობის სურვილის შემთხვევაში ტრენინგზე დასწრება არსებითად მნიშვნელოვანია.
დასწრების მსურველ პირებს (მათ, ვინც გეგმავს განაცხადის გრიფირებაზე წარდგენას) გთხოვთ, გაიაროთ რეგისტრაცია არაუგვიანეს ტრენინგის დაწყებამდე 1 საათით ადრე, შესაბამის ბმულზე: https://goo.gl/forms/fxYZPZ9EADiIU4Zm2

Training in connection with electronic system of approval administration
On September 29, 2017 LEPL - Education Management Information System with participation in the Approval holds training for the interested persons on the issues of use of the electronic system of approval administration.
The meeting will be held on the following address: Tbilisi, N1a Panjikidze (Former Budapest), I Floor (entrance from Pekin Avenue, next to the police building https://emis.ge/contact/).
If you wish to participate, attendance on the training is essentially important.
For attendance (those who are planning to submit the application for approval) please register on the following link no later than 1 hour before the start of the training: https://goo.gl/forms/fxYZPZ9EADiIU4Zm2