ქეთევან ნატრიაშვილმა UNDP-ის წარმომადგენლებს უმასპინძლა
საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების მინისტრის პირველი მოადგილე, ქეთევან ნატრიაშვილი, გაეროს განვითარების პროგრამის (UNDP) ხელმძღვანელის ახალ მოადგილეს, ტუია ალტანგერელს და პროგრამის სხვა წარმომადგენლებს შეხვდა.
გაცნობით შეხვედრაზე, მინისტრის პირველმა მოადგილემ, სტუმრებს განათლების სისტემაში მიმდინარე რეფორმებსა და დაგეგმილ სიახლეებზე მიაწოდა ინფორმაცია. UNDP-ის წარმომადგენლებმა თავის მხრივ, გამოხატეს მზადყოფნა კიდევ უფრო აქტიურად ჩაერთონ განათლების ყველა საფეხურზე რეფორმის პროცესში, განსაკუთრებით კი, პროფესიული განათლების ხელშეწყობის მიმართულებით.
შეხვედრაზე, მხარეებმა პოზიტიურად შეაფასეს მიმდინარე პროექტები და მათი შემდგომი გაღრმავების სურვილი გამოთქვეს.

Ketevan Natriashvili hosted UNDP representatives
First Deputy Minister of Education and Science of Georgia -Ketevan Natriashvili, met with the new deputy head of UNDP - Tia Altangeler and other representatives of the program based in Georgia.
At the meeting, the First Deputy Minister informed the guests about the ongoing reforms and planned innovations in the education system. UNDP representatives expressed their readiness to engage more actively at all stages of the reformation process, particularly in promoting the vocational education in Georgia.
During the meeting both the sides positively evaluated the ongoing projects and expressed their willingness to further enhance the cooperation.