სოციალური პროექტი „ძლიერები არ ძალადობენ“
კომპანია PRMC-ს სოციალური პროექტის „ძლიერები არ ძალადობენ“ ფარგლებში, თბილისის N166 საჯარო სკოლას, სპორტსმენი გენო პეტრიაშვილი და სხვა მოჭიდავეები ეწვივნენ. სპორტსმენები მოზარდებს ჯანსაღი ცხოვრების წესის მნიშვნელობაზე, ასევე, დისკრიმინაციის, ძალადობისა და ბულინგის მავნებლობაზე ესაუბრნენ.
პროექტი სსიპ საგანმანათლებლო დაწესებულების მანდატურის სამსახურის ფსიქოლოგიური მომსახურების ცენტრთან თანამშრომლობით ხორციელდება და მასში ჩართულები არიან ცენტრის ფსიქოლოგები. შეკრებილ მოსწავლეებს ფსიქოლოგებმა ბულინგის წინააღმდეგ ბრძოლის აუცილებლობაზე ესაუბრნენ და მათ კითხვებს კვალიფიციური პასუხები გასცეს.
„ძლიერები არ ძალადობენ„ - ამ სლოგანით PRMC-ის პროექტი ბულინგის წინააღმდეგ ბრძოლის იდეის გარშემო რამდენიმე უმნიშვნელოვანეს მიზანს აერთიანებს, მათ შორის, ახალგაზრდა თაობაში ისეთი ფასეულობების დამკვიდრებას, როგორიცაა არაძალადობრივი ცხოვრება, ადამიანის უფლებები და ჯანსაღი ცხოვრების წესის პოპულარიზაცია.

Social Project - "Stronger ones are not Violent"
Within the scope of PRMC's social project "Stronger ones are not violent", a variety of famous wrestlers of Georgia including Geno Petriashvili visited public school N166 in Tbilisi. The esteemed guests talked about the importance of a healthy lifestyle as well as, emphasizing the significance to abolish discrimination, violence and bullying.
The project is implemented in cooperation with the psychological service center of the Educational Institution Resource Officers Service Center. Psychologists involved in the process have discussed the necessity to fight against bullying and gave qualified questions to their students.
The slogan of the PRMC proejct combines some of the most important goals around the idea of ​​bullying preventation, including the establishment of values ​​in the younger generation, such as non-violent life, human rights and popular lifestyle.