ლოტი #2– საქაშეთის, ზერტის და ბებნისის საჯარო სკოლები;
2013 წლის 26 ივლისს აშშ-ის ათასწლეულის გამოწვევის კორპორაციასა (“Millennium Challenge Corporation- MCC”) და საქართველოს მთავრობას შორის ხელი მოეწერა მეორე კომპაქტს (the “Compact”) დაახლოებით 140,000,000,00 აშშ დოლარის ოდენობით, რომლის მიზანია საქართველოში სიღარიბის დაძლევა და ეკონომიკური ზრდის ხელშეწყობა ზოგადი, ტექნიკური, პროფესიული და უმაღლესი განათლების ხარისხის განვითარების მეშვეობით. კომპაქტი და მასთან დაკავშირებული დოკუმენტაცია შეგიძლიათ მოიძიოთ ათასწლეულის გამოწვევის კორპირაციისა (www.mcc.gov) და ათასწლელულის გამოწვევის ფონდი-საქართველოს ვებგ ვერდებზე www.mcageorgia.ge .ათასწლეულის გამოწვევის ფონდი - საქართველო ახორციელებს შესყიდვებს აშშ-ის ათასწლეულის გამოწვევის კორპორაციის მიერ დადგენილი შესყიდვების პროცედურებით რომელიც შესაძლებელია ნახოთ შესაბამის ვებგვერდზე https://www.mcc.gov/pages/business/guidelines. კონტრაქტორი შეირჩევა კონკურენტული/ღია ტენდერის პროცედურების დაცვით.
გაერთიანებული წინასატენდერო შეხვედრა გაიმართება 2015 წლის 15 სექტემბერს დილის 11:00 საათზე შემდეგ მისამართზე:
მერაბ კოსტავას ქ. 5,
მე–4 სართული, შეხვედრების ოთახი
თბილისი 0108
სატენდერო წინადადებები უნდა მოიტანოთ არაუგვიანეს 3:00 საათისა, საქართველოს დროით (GMT+4) 2015 წლის 5 ოქტომბრის შემდეგ მისამართზე:
სატენდერო დოკუმენტაცია გაიხსნება იგივე დროს, 2015 წლის 5 ოქტომბრის 3:00 საათზე მონაწილე კომპანიების და სხვა მსურველების თანდასწრებით.
ამ დროის გასვლის შემდეგ მიღებული სატენდერო დოკუმენტაცია არ მიიღება და გაუხსნელად დაუბრუნდება გამომგზავნ კომპანიას. მონაწილეებმა დოკუმენტაციის გამოგზავნის შემთხვევაში, უნდა გაითვალისწინონ შესაძლო დაბრკოლებები რაც კურიერული მომსახურების დროს შესაძლებელია წარმოიშვას.დიმიტრი ქემოკლიძე

IFB#PP06/GEP/CW/CB/05
The United States of America, acting through the Millennium Challenge Corporation (“MCC”) and the Government of the Georgia (the “Government”) have entered into Millennium Challenge Compact for Millennium Challenge Account assistance to help facilitate poverty reduction through economic growth in Georgia (the “Compact”) in the amount of approximately 140,000,000 USD (“MCC Funding”). The Compact and its related documents can be found on the MCC website (www.mcc.gov) and on the website of the Employer www.mcageorgia.ge .
The Employer now invites sealed bids (“Bids”) from eligible Bidders for the execution and completion of the Procurement of 2015 Tranche Schools Rehabilitation Works IFB#PP06/GEP/CW/CB/05 (Lot 1 – Akhaltsikhe#1, Gandza and Kartikami Public Schools; Lot 2– Sakasheti, Zerti and Bebnisi Public Schools) and IFB#PP06/GEP/CW/CB/06 (Lot 1 – Oni Public School; Lot 2 – Kheledi Public School) as follows (“Works”), which are being offered as unit price contracts based on Bill of Quantities (“Works Contract”).
A joint pre-bid meeting for both Lots will be held at 11:00 a.m. Georgian time on September 15, 2015 at the following address:
5, Merab Kostava Street,
4th floor, meeting room
Bids for both Lots must be delivered to the address given below no later than 3:00 p.m. Georgia time (GMT+4) on October 5, 2015.
Interested Bidders should register their interest by sending an e-mail with “PROCUREMENT OF 2015 TRANCHE SCHOOLS REHABILITATION WORKS” in the subject line (IFB#PP06/GEP/CW/CB/05) or/and (IFB#PP06/GEP/CW/CB/06)