ა.წ. 6 აპრილს, 17:00 სთ.-ზე იმართება საკონსულტაციო შეხვედრა დაწყებითი საფეხურის მუსიკის საგნის სასკოლო სახელმძღვანელოების პოტენციურ ავტორებთან სახელმძღვანელოს მაკეტის ამავე საგნის სტანდარტთან შესაბამისობის საკითხებზე, რა დროსაც გეძლევათ შესაძლებლობა მოისმინოთ მნიშვნელოვანი ინფორმაცია, დასვათ შეკითხვები და მიიღოთ შესაბამისი პასუხები საგნობრივი სპეციალისტისგან.
შეხვედრის მასპინძელია საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს ეროვნული სასწავლო გეგმების დეპარტამენტი.
შეხვედრა გაიმართება საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროში (მის.: უზნაძის N52), მე-2 სართული, შეხვედრების ოთახი N249.
დაინტერესებულმა პირებმა - მუსიკის საგნის სასკოლო სახელმძღვანელოების პოტენციურმა ავტორებმა, გთხოვთ, გაიაროთ წინასწარი რეგისტრაცია შემდეგ მისამართზე: https://goo.gl/forms/nogF93BSytOcyE6c2

The consultation meeting will be held on April 6, 2017, at 17:00 p.m. with the potential authors of the music textbooks of primary level concerning the issues of compliance of the textbook model with the standard of the same subject, during which you will be able to receive important information, to ask questions and to get the answers from the subject specialists.
The meeting will be hosted by the National Curriculum Department of the Ministry of Education and Science of Georgia.
The meeting will be held at the Ministry of Education and Science of Georgia (Address: №52, Uznadze street, Tbilisi), 2nd floor, meeting room №249.
Interested applicants - potential authors of music textbooks are kindly asked to pass the prior registration according at the following address: https://goo.gl/forms/nogF93BSytOcyE6c2