მიმდინარე წლის 30 სექტემბერს, 13:00 საათზე შედგება „საქართველოს დაწყებითი განათლების პროექტის” (G-PriEd) წარმომადგენლების შემაჯამებელი (დასკვნითი) შეხვედრა პოტენციურ ავტორებთან. მსმენელებს საშუალება ეძლევათ შეხვედრის ფარგლებში კითხვა-პასუხის რეჟიმში განიხილონ სახელმძღვანელოზე მუშაობის პროცესში გამოკვეთილი საკითხები, იმსჯელონ მათთვის საინტერესო საკითხებზე და მიიღონ დამატებითი კონსულტაცია სპეციალისტებისაგან.
შეხვედრა შედგება საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროში, ოთახი N218 (მის.: ქ. თბილისი, დ. უზნაძის ქ. N52, II სართული).
დასწრების მსურველ პოტენციურ ავტორებს გთხოვთ, არაუგვიანეს 29 სექტემბრის 18:00 საათისა, გაიაროთ რეგისტრაცია ბმულზე: https://goo.gl/forms/UjeIvW8w06fKzpyB3

On September 30, 2017 at 13:00, a summarizing (final) meeting of the representatives of “Georgian Primary Education Project” (G-PriEd) with potential authors will be held. The students will be able to discuss the issues outlined in the course of the work on the textbook and discuss the issues that are interesting to them and get additional consultation from the specialists.
The meeting will be held at the Ministry of Education and Science of Georgia, room N218 (Address: Tbilisi, N52 Uznadze str, II Floor).
For attendance, please register on the following link no later than September 18, 18:00: https://goo.gl/forms/UjeIvW8w06fKzpyB3