დასკვნით ეტაპზე გუნდებმა 36 შეკითხვას უპასუხეს. სულ სამი გამარჯვებული სკოლის გუნდი გამოვლინდა. პირველ ადგილზე გავიდა საქართველოს საპატრიარქოს დიმიტრი ყიფიანის სახელობის ხაშურის სკოლა - პანსიონის გუნდი, მეორე ადგილი გაიყო ორმა გუნდმა ცაგერის საჯარო სკოლისა და ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქ. ბათუმის #1 საჯარო სკოლის გუნდებმა. გამარჯვებულები დაჯილდოვდნენ პრიზებითა (ამაზონ ქინდლები და ქართველ ავტორთა წიგნები) და დიპლომებით. ასევე, დიპლომები გადაეცათ გამარჯვებულ გუნდებს რაიონების მიხედვით.
საქართველოს ჩემპიონატი მოსწავლეთა შორის ინტელექტუალურ თამაშში „რა? სად? როდის?“ - „ინტელექტის დღე“ წელს უკვე მეოთხედ იმართება. 18 აპრილს 71 სათამაშო მოედანზე ერთდროულად პროექტის პირველი, მუნიციპალური ეტაპი გაიმართა და მასში მონაწილეობა საქართველოს მასშტაბით 1500-მდე სკოლის გუნდმა მიიღო. მუნიციპალურ რაუნდში გუნდებმა 24 შეკითხვას უპასუხეს. წამყვანებად მოგვევლინენ ცნობილი მოაზროვნეები და ტელე-კლუბის "რა? სად? როდის?" აქტიური წევრები.
პროექტის ორგანიზატორები არიან საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტრო, საქართველოს სპორტისა და ახალგზრდობისა საქმეთა სამინისტრო, საქართველოს ინტელექტ-კლუბი „რა? სად? როდის?“

The teams answered 36 questions in the finals. 3 winner teams have been revealed. A team from Dimitri Kipiani boarding school of Patriarchate of Georgia in Khashuri took the first place, the second place was split between teams of Tsageri public school and Ilia Chavchavadze N1 public school of Batumi. The winners were awarded with prizes (Amazon Kindles and books from Georgian authors) and diplomas. Winner teams of regional round also received the diplomas.
Georgian contest between students in the intellectual game “What? When? Where?” – “Day of Intellect” has been conducted for the fourth time. On April 18, the first municipal round of the project was held on 71 playing fields simultaneously. Teams from up to 1500 schools throughout the Georgia participated in it. The teams have answered 24 questions in the municipal round. Hosts of the game were the famous intellectuals from TV-club “What? Where? When?”.
The Ministry of Education and Science of Georgia, the Ministry of Sport and Youth Affairs of Georgia and Georgian Intellect-Club “What? Where? When?” are the organizers of this project.