პროექტ „ლურჯი ოკეანის“ ფარგლებში, ინოვაციურ და მაღალტექნოლოგიურ ცენტრში „სილიკონ ველი თბილისი“, ბიზნეს ვორკშოპი გაიმართა თემაზე „მართვის სტანდარტები და გაყიდვების ხელოვნება თანამედროვე სამყაროში“. ღონისძიების ფარგლებში, საქართველოს წამყვანმა ტრენერებმა და ბიზნეს კონსულტანტებმა მასტერკლასები ჩაატარეს.
ვორკშოპი საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების მინისტრმა ალექსანდრე ჯეჯელავამ გახსნა. ღონისძიებას საქართველოს წამყვანი უნივერსიტეტების ბიზნეს ფაკულტეტის ლექტორები და ყველაზე რეიტინგული სტუდენტები ესწრებოდნენ.
პროექტის შესახებ:
პროექტი „ლურჯი ოკეანე“ ეს არის ბიზნესლიტერატურის სერია, რომელიც ცნობილი ბიზნეს ბესტსელერების ქართულ ენაზე გამოცემას გულისხმობს და აერთიანებს ისეთი ავტორების ნამუშევრებს, როგორებიც არიან: ბრაიან თრეისი, დევიდ ალენი, გაი კავასაკი და სხვა.
პროექტის ფარგლებში უკვე გამოიცა ისეთი ბესტსელერები, როგორიცაა: ბრაიან თრეისის „შეჭამე ბაყაყი“, „აკოცე ბაყაყს“ და „გახდი გაყიდვების სუპერვარსკვლავი“; სერია „მარტივად“ დევიდ ალენის „საქმესთან გამკლავების ხელოვნება“, ელ რაისი & ჯეკ ტრაუტი - „მარკეტინგული ომები“ და სხვა.

Within the scope of “Lurji Okeane” project, a business workshop was held in the Innovation and High-Tech Center – “Silicon Valley Tbilisi”, on a subject – “Management Standards and the Art of Sales in the Modern World”. Within the project framework, the leading Georgian trainers and business consultants held a masterclass.
The workshop was opened by the Minister of Education and Science – Aleksandre Jejelava. The event was attended by the business faculty lecturers/professors from the world’s leading business universities and the most top-rated students.
About the project:
The project “Lurji Okeane” is a series of business literature, which plans to publish the world’s best business bestsellers, in conjunction with uniting such authors as: Brian Tracy, David Allen and Guy Kawasaki, and many more.
Within the project framework, some bestselling authors have already been published, such as: “Eat That Frog” by Brian Tracy, “Getting Things Done: The Art of Stress-Free Productivity” by David Allen, “Marketing Warfare” by Jack Trout & Al Ries, and many more.