ივანე ბერიტაშვილის ექსპერიმენტული ბიომედიცინის ცენტრი 2017 წლის მეცნიერებისა და ინოვაციების საერთაშორისოფესტივალის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს „ბავშვის თვალით დანახული მეცნიერების სამყარო“ რომელიც ჩატარდება თბილისის სახელმწიფო სამხატვრო აკადემიის მხარდაჭერით.
კონკურსი ჩატარდება შემდეგ ნომინაციაში:
1) 21-ე საუკუნის მეცნიერება;
2) კვლევა და ექსპერიმენტი;
3) ვსწავლობ სამყაროს;
4) მეცნიერის პორტრეტი.
ივანე ბერიტაშვილის ექსპერიმენტული ბიომედიცინის ცენტრის დარბაზის ფოიეში გამოფენილი იქნება ყველა მონაწილის ნაშრომი. გამარჯვებული ნახატების ავტორებს გადაეცემათ თანამედროვე პლანშეტის შესაძენი ვაუჩერი. მონაწილეებს გადაეცემათ სამახსოვრო სიგელები.
კონკურსი ჩატარდება 2017 წ. 27 სექტემბერს 14:00 საათზე ივანე ბერიტაშვილის ექსპერიმენტული ბიომედიცინის ცენტრის დიდ დარბაზში. კონკურსში მონაწილეობის მსურველებმა, გთხოვთ ნაშრომები წარმოადგინოთ 2017 წ. 25 სექტემბრამდე შემდეგ მისამართზე: თბილისი, ლევან გოთუას ქ.14, ივანე ბერიტაშვილის ექსპერიმენტული ბიომედიცინის ცენტრი.

Ivane Beritashvili Center of Experimental Biomedicine announces the contest “The World of Science in the Eyes of the Child” within the framework of the International Festival of Science and Innovations in 2017, which will be supported by the Tbilisi State Academy of Arts.
The contest will be held in the following nominations:
1) Science of the 21st Century;
2) Research and experimentation;
3) I study the world;
4) The portrait of the scholar.
Ivane Beritashvili Center of Experimental Biomedicine will exhibit the works of all participants in the foyer of the hall. Authors of the winning drawings will be awarded a new voucher for a modern tablet. Participants will be given memorable diplomas.
The contest will be held on September 27, 2017 at 14:00 in the big hall of Ivane Beritashvili Center of Experimental Biomedicine. Those who wish to participate in the contest please submit the works until September 25, 2017, at the following address: Tbilisi, 14 Levan Gotua St., Ivane Beritashvili Center of Experimental Biomedicine.