თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მულტიმედია-ცენტრის ბაზაზე მომზადებული გადაცემათა ციკლი- ,,უნი-ვერსია” საქართველოს რეგიონებში მოქმედი დამოუკიდებელი სატელევიზიო არხებით გადის და თსუ-ს პოპულარიზაციას უწყობს ხელს.
ამასთან დაკავშირებით, თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტსა და საქართველოს რეგიონულ მაუწყებელთა ასოციაციას შორის მემორანდუმი ჯერ კიდევ ივლისში გაფორმდა. შეთანხმებისამებრ, უნივერსიტეტის ბაზაზე მომზადებული გადაცემები (,,უნი-ვერსია”) განთავსდა ტელეკომპანიებში _ ,,რიონი”, ,,TV გურია”, ,,მეცხრე ტალღა”, ,,დია”, ,,ფარვანა”, მარნეული TV”, ,,გურჯაანი TV”, ,,ჯიხა TV”, ,,TV 25”, ,,ოდიში”, ,,ეგრისი TV”, ,,არგო TV”.
გადაცემათა ციკლის ეთერში განთავსებისთვის მზაობას აცხადებენ, ასევე, ქუთაისის, ბათუმის, გურჯაანის, ზუგდიდის, გურიის, ფოთის, ახალქალაქის და ნინოწმინდის ის არხებიც, რომლებიც საქართველოს რეგიონულ მაუწყებელთა ასოციაციის წევრები აღარ არიან. მემორანდუმის თანახმად, თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სტუდენტებს შესაძლებლობა ექნებათ ჩაერთონ და აქტიური მონაწილეობა მიიღონ ასოციაციის მიერ დაგეგმილ ღონისძიებებში, მიიღონ კონსულტაცია და დახმარება ასოციაციის უფლებამოსილების ფარგლებში. სტუდენტებს დამოუკიდებელი და შემოქმედებითი მუშაობისთვის შეექმნებათ საჭირო პირობები. ექნებათ ხელშეწყობა სხვადასხვა პროექტებისა და კონფერენციების გამართვასა და ორგანიზებაში.

The Cycle of shows prepared at the base of Tbilisi State University Multimedia Center - "Uni-Version" goes through independent TV channels operating in the regions of Georgia and promotes the popularization of TSU.
In this regard, the Memorandum was signed between Tbilisi State University and Georgian Association of Regional Broadcasters in July. According to the agreement, TV programs prepared at University Base ("Uni-Version") were located in TV companies - "Rioni", "TV Guria", "Ninth Wave", "Dia", "Parvana", "Marneuli TV" Gurjaani TV "," Jikha TV "," TV 25 "," Odishi "," Egrisi TV "," Argo TV ".
Channels of Kutaisi, Batumi, Gurjaani, Zugdidi, Guria, Poti, Akhalkalaki and Ninotsminda which are no longer members of the Georgian Association of Regional Broadcasters state their readiness for placing the cycle of shows in ether. According to the memorandum, students of Tbilisi State University will be able to get involved and take active part in the events planned by the Association, to get consultation and assistance within the Association. Students will have the necessary conditions for independent and creative work. They will be assisted in holding and organizing of various projects and conferences.